DESIGN SAGE STONE - prírodný kameň travertín
DESIGN SAGE STONE - prírodný kameň travertín

Prirodný kameň, obklad a dlažba

Elegantnosť, luxus, príroda.

Doprajte svojmu interiéru elegantný a luxusný vzhľad, ktorý Vás očarí pri každom jednom okamihu. Prírodný kameň má dokonalé kontrastné vlastnosti a preto každý prírodný kameň, ktorý si u nás vyberiete, či už ako obklad alebo ako dlažbu bude dokonale ladiť s Vašim interiérom. Dotvorte svoj exteriér prírodným kameňom, ktorý spolu s krásnou zeleňou dotvorí Vašu oázu pokoja nezabudnuteľným zážitkom.

Prírodný kameň najvyššej kvality

Exkluzívny prírodný kameň priamo z lomu.

Na trhu s prírodným kameňom sme už 20 rokov a za ten čas sme získali overených a spoľahlivých partnerov, ktorí nám dodávajú prírodný kameň priamo z lomu. A preto Vášmu interiéru alebo exteriéru prinesieme exkluzívny prírodný kameň v tej najvyššej kvalite.

Exkluzívny prírodný kameň priamo z lomu. Prírodný kameň najvyššej kvality

Prirodný kameň, vzorky, prevedenia

Navštívte náš showroom.

Pozývame Vás do nášho showroomu, v ktorom máme pre Vás pripravené všetky druhy prírodného kameňa od travertínu, bridlice, onyxu až po samotný mramor. Prírodný kameň je dôležité nielen vidieť, ale hlavne sa ho dotknúť a preto Vám v našom showroome predstavíme všetky prírodné kamene z našej ponuky.

Navštívte náš showroom. Prirodný kameň, vzorky, prevedenia.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.

Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru

Sme komplexní realizátori.

Prírodný kameň nielen dodávame, ale aj osádzame priamo u Vás, sme komplexní realizátori. A preto Vás náš profesionálne vyškolený tím prevedie celým procesom, od správneho výberu prírodného kameňa pre Váš interiér alebo exteriér až po finálne osadenie prírodného kameňa na určené miesto. Pripravíme Vám to najlepšie riešenie, sme pripravení zrealizovať na mieru akúkoľvek Vašu požiadavku.

Prirodný kameň, blog, články

Zaujímavosti a aktuálne novinky.

Radi by ste si prečítali viac o prírodnom kameni alebo o našej práci? Priravili sme si pre Vás zaujímavé články v našom novom blogu, v ktorých sa dozviete niečo viac o prírodnom kameni, našich aktuálnych novinkách a zaujímavých realizáciách. V blogu samozrejme nebudú chýbať zaujímavé články s našimi tipmi a odporúčaniami pre Vás.

Zaujímavosti a aktuálne novinky. Prirodný kameň, blog, články.

Máte otázky? Máme odpovede.

Kontaktujte nás

Radi odborne a vecne zodpovieme všetky Vaše otázky v čo možno najkratšom čase. Dohodnite si s nami termín v našom showroome, kde sa môžeme porozprávať o Vašej predstave.

  • Zavolajte nám
  • Zavolajte nám
  • Napíšte nám