DESIGN SAGE stone s.r.o. poskytuje kompletné služby, ktoré sa týkajú obkladov a dlažieb v rustikálnom alebo v modernom štýle. Sídlo firmy sa nachádza na Považskej ulici 2288/91 v Nových Zámkoch. Pôsobíme na slovenskom trhu už od roku 2004 a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám klientov tak, aby boli s nami maximálne spokojní.

Našou hlavnou činnosťou sú obklady a dlažby z kameňa turecký travertín, kvarcit a vápenec. Venujeme sa uskutočňovaniu stavieb, realizácii stavieb interiéru a exteriéru, zaistenie kompletnej kamenárskej výroby a následnej realizácie. Široký sortiment výrobkov ponúkame z kameňa travertín, vápenec a kvarcit dovážaných zo širokého okolia a zahraničia. Našou hlavnou prioritou je kvalita služieb a trvácne výrobky za prijateľnú cenu.

Možností je veľa, či už potrebujete opraviť alebo renovovať, ponúkame kvalitné výrobky hlavne z kameňa travertín. Spolupracujeme s kvalitnými dodávateľmi kameňa, rozmery prispôsobíme vašim požiadavkám a kameň podľa vášho výberu. U nás si môžete vybrať z niekoľkých druhov kameňa rôznych farieb a prevedení.

K zvereným projektom sa staviame veľmi zodpovedne od počiatočného návrhu, až po samotnú realizáciu. Pri práci, ktorú vykonávame na stavbách si dávame záležať predovšetkým na kvalite, spoľahlivosti a trvácnosti. Na neposlednom mieste dbáme aj na komunikáciu so zákazníkom a kladieme vysoký dôraz na plnenie jeho požiadaviek tak, aby výsledný projekt spĺňal jeho predstavy.

Ponúkame veľmi široký výber prírodného kameňa, rôznych druhov, farebných odtieňov a rozmerov. V našej ponuke nájdete, veľmi odolný a do každého prostredia hodiaci sa travertín, univerzálny vápenec JURA, skleno-lesklý kvarcit, typicky textúrovanú bridlicu, veľmi dekoratívny onyx a samozrejme aj nádherný mramor.

Všetky prírodné kamene z našej ponuky sú k dispozícii vo viacerých farebných odtieňoch, je len na Vás, ktorý si vyberiete. Taktiež máme v ponuke všetky kamene v stabilných rozmeroch, ale bez problémov ich dokážeme prispôsobiť Vašim potrebám a požiadavkám.

S rozhodovaním sa, ohľadom druhu prírodného kameňa, jeho vhodného umiestnenia, farebného odtieňa a rozmerov, Vám radi poradíme v našom Showroom-e, kde sa určite inšpirujete.

Spolupracuje s viacerými zahraničnými dodávateľmi, či už sa jedná o dodávanie prírodného kameňa priamo z lomu alebo o doplnkový tovar ako sú lepidlá, škárovačky, či impregnácia. Výhodou týchto spoluprác je, že ide o certifikované firmy, ktoré nám poskytujú len prvotriedny a osvedčený tovar.

Ďalším veľmi pozitívnym prvkom našich dodávateľov je, že sú priamymi majiteľmi kamenných lomov, kde sa ťaží. Z toho vyplývajú výhody, ako napríklad nižšie ceny kameňa pre našich zákazníkov, ale aj možnosť prispôsobenia rozmerov kamenných platní požiadavkám zákazníkov.

Ochota pomôcť a odborne poradiť, je jedným zo základných pilierov komunikácie s našimi zákazníkmi. Vždy sa snažíme zachovať si čo najústretovejší profesionálny a zároveň veľmi osobitný prístup k jednotlivým zákazníkom a ich požiadavkám.

Po dokončení našej časti práce na realizácii, je nám vždy potešením osobne odovzdať hotové dielo zákazníkovi. Vyvoláva to v nás radostné pocity zadosťučinenia, keď sledujeme spokojný výraz nášho zákazníka, ktorý vidí vo fyzickej podobe, naplnenie svojich doterajších predstáv o výzore stavby.

Spolupráca s certifikovanými zahraničnými firmami, ktoré nám dodávajú kameň priamo z lomu, výrazne ovplyvňuje cenu kameňa smerom nadol. Ďalším pozitívom, ktoré vyplýva z tejto súčinnosti, je možnosť prispôsobiť rozmery kameňa požiadavkám zákazníka, už pri rezaní priamo v lome. Toto z našej firmy činí najvýhodnejšiu voľbu, čo sa týka ceny a kvality prírodného kameňa.

0
0
0

Chcem prírodný kameň

Kontakujte nás. Radi vám poradíme a pomôžeme s realizáciou.

Adresa

Považská 2288/91
940 02 Nové Zámky
Slovensko

Otváracie hodiny

Po-Pia 8:30 - 17:00
Sobota 9:30 - 12:00
Nedeľa Zatvorené
Najlepšie je ak si predom dohodnete stretnutie. Môže sa stať, že budeme v teréne.

Sociálne médiá