Jedinečný obklad a dlažba

Prírodný kameň

Jedinečný, luxusný. Prírodný kameň.

Prírodný kameň

Travertín

Prírodný kameň travertín je vďaka svojmu neutrálnemu sfarbeniu nadčasový a dokonale ladí s každým štýlom interiéru. Travertín je odolný prírodný kameň, ktorý si zachováva svoju farbu, je mrazuvzdorný a preto je vhodný aj do exteriéru. Travertín má jemné, zemité farby, vďaka čomu dodá Vášmu priestoru jedinečný a moderný vzhľad.

Viac o travertíne
Prírodný kameň travertín

Prírodný kameň

Bridlica

Prírodný kameň bridlica je všestranný, elegantný kameň, ktorý vyniká svojou tvrdosťou, trvácnosťou a odolnosťou. Vďaka vysokej nepriepustnosti je ideálnym kameňom ako exteriérový obklad alebo dlažba. Bridlicový kameň je esteticky krásny, elegantný kameň, ktorý si Vás získa už na prvý pohľad svojimi tmavými paletami farieb, ktoré dodajú napríklad aj Vašej kúpeľni naozaj skvostný, luxusný vzhľad.

Viac o bridlici
Prírodný kameň bridlica

Stavebníctvo

Pomocné materiály

K dosiahnutiu maximálnej kvality pri práci s prírodným kameňom travertín a bridlica používame rokmi overený pomocný materiál od značiek Fassa Bortolo a Adria. Fassa Bortolo a Adria sú talianske firmy známe vo svete stavebníctva, ktorých produkty používame najmä vďaka ich spoľahlivosti a vysokej kvalite, ktorú od nášho vzniku máme za cieľ poskytovať našim zákazníkom.

Viac o pomocných materiáloch
Pomocné materiály

Realizácie s prírodným kameňom

Pozrite si naše realizácie s prírodným kameňom, ktoré sme realizovali pre našich zákazníkov.

Pozrieť realizácie

Prirodný kameň, vzorky, prevedenia

Navštívte náš showroom.

Pozývame Vás do nášho showroomu, v ktorom máme pre Vás pripravené všetky druhy prírodného kameňa od travertínu, bridlice, onyxu až po samotný mramor. Prírodný kameň je dôležité nielen vidieť, ale hlavne sa ho dotknúť a preto Vám v našom showroome predstavíme všetky prírodné kamene z našej ponuky.

Navštívte náš showroom. Prirodný kameň, vzorky, prevedenia.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.

Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru

Sme komplexní realizátori.

Prírodný kameň nielen dodávame, ale aj osádzame priamo u Vás, sme komplexní realizátori. A preto Vás náš profesionálne vyškolený tím prevedie celým procesom, od správneho výberu prírodného kameňa pre Váš interiér alebo exteriér až po finálne osadenie prírodného kameňa na určené miesto. Pripravíme Vám to najlepšie riešenie, sme pripravení zrealizovať na mieru akúkoľvek Vašu požiadavku.

Máte otázky? Máme odpovede.

Kontaktujte nás

Radi odborne a vecne zodpovieme všetky Vaše otázky v čo možno najkratšom čase. Dohodnite si s nami termín v našom showroome, kde sa môžeme porozprávať o Vašej predstave.

  • Zavolajte nám
  • Zavolajte nám
  • Napíšte nám