Ochrana povrchu prírodného kameňa

Impregnácia prírodného kameňa je spôsob, ako ošetriť obklad, dlažbu či iné riešenie a zároveň zabezpečiť zvýšenú odolnosť. Impregnačná látka vypĺňa jemné póry, v ktorých sa časom môžu usádzať mikročiastočky alebo vsakovať rôzne tekutiny, ktoré následne prechádzajú do vnútornej štruktúry kameňa a narúšajú ho. Potrebujete ochrániť povrch obkladu alebo dlažby? Radi vám odporučíme vhodnú impregnáciu, ktorú sami používame.

Aké druhy impregnácie na prírodný kameň používame?

1.

Impregnácia SAFESTONE

Silná a účinná impregnácia na všetky druhy povrchov.

2.

Impregnácia MIRAGE

Klasická impregnačná látka na rôzne typy povrchov.

3.

Impregnácia PROTECTION

Všeobecná impregnácia na prírodný kameň.

Bridlica v interiéri a exteriéri

Bridlicu ponúkame v štyroch rôznych farebných prevedeniach (sivá, zelená, antracitová, multicolor). Keďže ide o veľmi pevný a odolný materiál, obklady a dlažby z bridlice odolávajú náporu náročných podmienok po dlhé desaťročia. Príjemným bonusom naviac je jednoduchá údržba a starostlivosť.

 

Zaujíma vás, aké rôzne produkty z prírodného kameňa vyrábame,
aké kamene máme v ponuke
alebo máte svoju konkrétnu predstavu, s ktorou by ste nás radi oslovili?

Od dobrej rady až po finalizáciu

Neváhajte nás kontaktovať

Neviete sa rozhodnúť, akú impregnáciu vybrať alebo potrebujete poradiť v problematike prírodných kameňov? Využite naše bezplatné poradenstvo a celú paletu služieb, ktoré ponúkame. Sme vám k dispozícii od prvého kontaktu cez plánovanie a výrobu až po finálnu realizáciu vášho projektu. Zaujíma vás, s čím všetkým vám radi pomôžeme?