NIE JE KAMEŇ AKO KAMEŇ

Hľadáme riešenie, ktoré splní vaše očakávania

V DESIGN SAGE stone s.r.o. už od roku 2004 predávame a spracovávame prírodný kameň. Aj po dvadsiatich rokoch nás neprestáva udivovať krása a jedinečnosť dlažieb, obkladov a jedinečných prvkov, ktoré z kameňa vyrábame. Každý jeden kúsok je výnimočný a prináša odolné riešenie aj po dekádach rokov. A práve to je pre nás rozhodujúcim prvkom aj v prístupe k našim zákazníkom. 

Ku každej objednávke alebo komplexnej realizácii pristupujeme osobitne. Pretože vieme, že každý má iné predstavy a nároky, ktoré by mali produkty z prírodného kameňa spĺňať. Sme tak nielen predajcom a realizátorom riešení z prírodného kameňa. Ale aj stabilným partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť v každej fáze premeny interiéru aj exteriéru vašich snov na realitu. Hľadáte práve takého?

123
projektov
19
rokov na trhu
123
m2 obkladov a dlažieb
123
ton kameňa
PONÚKAME ŠIROKÝ VÝBER KAMEŇA

Vybrať si môžete prírodný kameň rôznych druhov, farebných odtieňov a rozmerov. Napríklad veľmi odolný a do každého prostredia hodiaci sa travertín, univerzálny vápenec JURA, skleno-lesklý kvarcit, typicky textúrovanú bridlicu, veľmi dekoratívny onyx a samozrejme aj nádherný mramor. Kamene ponúkame v stabilných rozmeroch, ale bez problémov ich dokážeme prispôsobiť vašim konkrétnym požiadavkám. Prírodné kamene si môžete prezrieť v našom showroome v Nových Zámkoch.

SPOLUPRACUJEME S OVERENÝMI DODÁVATEĽMI

Naši zahraniční dodávatelia nám zabezpečujú kvalitný prírodný kameň priamo z lomu a taktiež doplnkový tovar ako sú lepidlá, škárovačky či impregnácia. Ide o certifikované firmy, ktoré nám poskytujú len prvotriedny a osvedčený tovar. Vďaka tomu, že ide o priamych majiteľov kamenných lomov, kde sa ťaží, môžeme našim zákazníkom ponúknuť nižšie ceny, ale aj možnosť prispôsobenia rozmerov kamenných platní špeciálnym požiadavkám.

PONÚKAME KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Je len na vás, či si vyberiete solitérne kamene, objednáte u nás prírodný kameň ako materiál na ďalšie spracovanie alebo prenecháte celú realizáciu na našich pleciach. Radi vás prevedieme výberom kameňa až po finálne osadenie dlažby, obkladu alebo iného vybraného prvku. Ušetrite čas, námahu a rozpočet a zverte sa do rúk nášmu tímu odborníkov. Čo všetko môžeme pre vás urobiť?

PONUKA SLUŽIEB

KAŽDÝ ZÁKAZNÍK JE JEDINEČNÝ

Práve tak, ako materiál, s ktorým pracujeme. Aby bol náš klient vo výsledku spokojný, zaujíma nás jeho predstava do posledného detailu. Na základe našich skúseností radi upozorníme na prípadne úskalia a odporučíme riešenie, ktoré naplní všetky požiadavky na realizáciu. A vo finále osobne odovzdáme hotový projekt tak, aby bol pripravený na užívanie alebo doplnil interiér či exteriér podľa predstáv.

MÁME DOSTUPNÉ CENY

Spolupráca s certifikovanými zahraničnými firmami, ktoré nám dodávajú kameň priamo z lomu, výrazne ovplyvňuje cenu kameňa smerom nadol. Ďalším pozitívom, ktoré vyplýva z tejto súčinnosti, je možnosť prispôsobiť rozmery kameňa požiadavkám zákazníka priamo pri rezaní priamo v lome. Toto sú dôvody, prečo si nás vyberajú zákazníci ako najvýhodnejšiu voľbu z pohľadu kvality aj ceny. Radi by ste k nim pridali?

KONTAKTUJTE NÁS

Ako prebieha spolupráca?

 

NAVRHNEME CELÝ PROJEKT

Vypočujeme si vaše predstavy a požiadavky. Na základe nich vypracujeme návrh projektu, ktorý bude slúžiť ako oporný bod celej realizácie.

PORADÍME VÁM PRI VÝBERE

Zodpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám aj s výberom vhodného prírodného kameňa. Tak, aby naozaj splnil účel, pre ktorý ste si ho vybrali.

ZABEZPEČÍME DODANIE

Ak to nie je vo vašich možnostiach, zabezpečíme prepravu zakúpeného kameňa alebo hotových produktov  na vami zvolené miesto v rámci celého Slovenska.

SPRACUJEME PRÍRODNÝ KAMEŇ

Kameň spracovávame osvedčenými technologickými postupmi, aby bol finálny produkt čo najodolnejší voči vonkajším vplyvom. Záverečná hĺbková impregnácia zabezpečí jeho  dlhšiu životnosť.

ZREALIZUJEME FINÁLNE OSADENIE

Hotové produkty vám napokon radi aj osadíme. Náš skúsený stavebný tím pracuje s osvedčenými technológiami tak, aby bol výsledok precízny, kvalitne osadený a výnimočne odolný. 

OSOBNE REALIZÁCIU ODOVZDÁME

Výsledok našej práce odovzdávame osobne. Vždy nás zaujíma vaša spätná väzba. Aby ste si boli istí, že nejde o prázdne slová, na naše produkty aj realizácie poskytujeme celých 36 mesiacov záruky. 

Vyberte si zo šiestich prírodných kameňov

PONUKA PRÍRODNÝCH KAMEŇOV

Travertín

Spoznajte odolný a cenovo dostupný travertín Travertín je mimoriadne obľúbený prírodný kameň, ktorý doplní interiér vášho bývania ...

Impregnácie

Ochrana povrchu prírodného kameňa Impregnácia prírodného kameňa je spôsob, ako ošetriť obklad, dlažbu či iné riešenie a zároveň za...

Onyx

Stavte na eleganciu s jedinečným onyxom Onyx je prírodný kameň vhodný na realizácie do interiéru aj exteriéru. Svojím unikátnym a ...

Mramor

Objavte kúzlo luxusného mramoru Mramor je obľúbeným materiálom pre obklady, dlažby a doplnky v interiéri, ale aj exteriéri. Vďaka ...