Stavte na estetický a odolný exteriérový obklad

Exteriérový obklad z prírodného kameňa je ideálnym riešením pre vonkajšie obklady budov, múrov alebo iných prvkov. Na prvý pohľad zaujímavé a originálne riešenie pozdvihne výsledný dojem z celkového priestoru. Bonusom naviac je, že vytrvá náročným podmienkam, ako sú zvetrávanie alebo vonkajšie vplyvy počasia. Prehliadnite si širokú ponuku materiálov, rôznej veľkosti, hrúbky, farby alebo tvaru, kde zaručene nájdete prírodný kameň podľa svojho gusta.

Výhody exteriérového obkladu z prírodného kameňa

1.

Vzhľad

Exteriérový obklad z prírodného kameňa má originálny vzhľad. Jedinečná štruktúra každej časti tak doplní osobitosť exteriéru.

2.

Trvácnosť v čase

Prírodný kameň je riešením na dlhé roky. Aj po dekádach sa tak môžete kochať jeho prirodzeným vzhľadom a ťažiť z jeho odolnosti.

3.

Resistencia

Tento exteriérový obklad len sotva zdolajú poveternostné vplyvy, chlad alebo slnečné lúče. Prírodný kameň odoláva aj poškriabaniu a oderu.

4.

Minimálna údržba

Prírodný kameň sa ako materiál ľahko ošetruje a udržiava. Vďaka impregnácii zvláda odolať ešte väčšiemu množstvu nečistôt.

5.

Dostupnosť

Prírodný kameň sa “nevyrába”, len spracováva. Jeho dostupnosť tak nezávisí od dodania a spracovania syntetických materiálov.

6.

Hodnota

Exteriérový obklad z prírodného kameňa výrazne ovplyvňuje atraktivitu a hodnotu nehnuteľnosti, napríklad pri ďalšom predaji.

Materiál na exteriérový obklad

Váš nový obklad do exteriéru môže mať rôznu podobu. V ponuke máme široké portfólio prírodného kameňa, z ktorého vám radi zrealizujeme komplexné riešenie. Zaujíma vás viac? Prezrite si materiál na exteriérový obklad, ktorý vnesie do každej realizácie prvky unikátnosti a odolnosti zároveň.

S exteriérovým obkladom vám pomôžeme od A po Z

Neviete, aký materiál vybrať alebo vám chýba projekt realizácie? Nechajte to na nás. Nie sme totiž len predajcom exteriérových obkladov. Na základe dlhoročných skúseností vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a dokonca zrealizujeme aj do finálnej podoby priamo na mieste.

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.