Vdýchnite atmosféru nehnuteľnosti
s interiérovým obkladom

Interiérový obklad z prírodného kameňa zosobňuje všetky požiadavky, ktoré si dokážete na vnútorné obklady predstaviť. Nezáleží na tom, či v byte, dome alebo inej nehnuteľnosti, interiérové obklady z našich rúk dopĺňajú dizajn a charakter miestnosti v akomkoľvek štýle. Vyberte si zo širokej ponuky materiálov, rôznej veľkosti, hrúbky, farby alebo tvaru, kde zaručene nájdete prírodný kameň podľa svojich predstáv.

Výhody interiérového obkladu z prírodného kameňa

1.

Dizajn

Obklad do interiéru z prírodného kameňa povznáša atmosféru v miestnosti a dopĺňa celkový dizajn vnútorných priestorov.

2.

Dlhovekosť

Prírodný kameň ponúka riešenie na desiatky rokov. Presne tak dlho sa môžete kochať jeho prirodzeným vzhľadom bez porušenia.

3.

Odolné riešenie

Tento interiérový obklad je odolný voči oderu aj poškriabaniu. Nemusíte sa preto obávať umiestnenia aj na exponovanejších miestach.

4.

Ľahká údržba

Na udržiavanie interiérového obkladu nepotrebujete špeciálne prostriedky. Odolnosť povrchu dopĺňa účinná impregnácia.

5.

Dostupné zdroje

Dostupnosť prírodného kameňa nie je závislá od výroby, dodania a spracovania syntetických materiálov, je preto jednoduchšia.

6.

Exkluzivita

Interiérový obklad z prírodného kameňa zvyšuje atraktivitu a hodnotu nehnuteľnosti, napríklad pri ďalšom predaji.

Materiál na interiérový obklad

Váš nový obklad do interiéru môže nadobudnúť rôznu podobu. Všetko máte vo vlastných rukách. V ponuke máme široké portfólio prírodného kameňa, z ktorého vám radi zrealizujeme komplexné riešenie. Zaujíma vás viac? Prezrite si materiál na interiérový obklad, ktorý pozdvihne vašu realizáciu o prvky jedinečnosti a nadčasovosti.

S interiérovým obkladom vám pomôžeme od A po Z

Neviete, aký materiál vybrať alebo vám chýba projekt realizácie? Nechajte to na nás. Nie sme totiž len predajcom interiérových obkladov. Na základe dlhoročných skúseností vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a dokonca zrealizujeme aj do finálnej podoby priamo na mieste.

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.