Objavte čaro nadčasovej kuchyne
s travertínovým obkladom

Kamenný obklad do kuchyne z prírodného kameňa spája všetky nároky a predstavy, ktoré na vnútorné obklady máte. Je to univerzálne riešenie, ktoré dotvorí charakter novej alebo renovovanej kuchyne v akomkoľvek štýle. Vyberte si zo širokej ponuky materiálov, rôznej veľkosti, hrúbky, farby alebo tvaru, kde zaručene nájdete prírodný kameň podľa svojich predstáv.

 

Výhody travertínového obkladu do kuchyne

1.

Originalita

Kamenný obklad do kuchyne z prírodného kameňa vytvára atmosféru a dodáva kuchyni či jedálni nádych elegancie, nadčasovosti a luxusu.

2.

Trvácnosť

Prírodný kameň je riešenie na desiatky rokov. Jeho originálny vzhľadom bude súčasťou vašej kuchyne dlhšie, než akýkoľvek iný obklad.

3.

Odolné riešenie

Kamenný obklad do kuchyne z prírodného kameňa je odolný voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu aj nárazom.

4.

Minimálna starostlivosť

Čistenie a údržba kamenného obkladu si nevyžaduje špeciálne prostriedky. Finalizáciu povrchu vytvoríme podľa vašich požiadaviek.

5.

Univerzálnosť

Kamenný obklad do kuchyne si môžete vybrať z rôznych druhov prírodného kameňa. Každý z nich ponúka jedinečnú  kresbu a štruktúru.

6.

Atraktivita

Kuchynský obklad z prírodného kameňa zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti, napríklad pri ďalšom predaji alebo prenájme.

Materiál na kamenný obklad do kuchyne

Váš nový kuchynský obklad môže nadobudnúť akúkoľvek podobu. Záleží na vašich požiadavkách. V ponuke máme široké portfólio prírodného kameňa, z ktorého vám radi zrealizujeme komplexné riešenie. Zaujíma vás viac? Prezrite si materiál na kamenný obklad z prírodného kameňa, ktorý vnesie do vašej novej alebo zrenovovanej kuchyne nádych luxusu a nadčasovosti.

S kamenným obkladom do kuchyne
vám pomôžeme od A po Z

Neviete, aký materiál vybrať alebo vám chýba projekt realizácie? Nechajte to na nás. Nie sme totiž výhradne predajcom kamenných obkladov do kuchyne. Na základe dlhoročných skúseností vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a dokonca zrealizujeme aj do finálnej podoby priamo na mieste.

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.