Vyberte si kamenné parapety podľa svojich predstáv

Parapety z prírodného kameňa sú ideálnym riešením priestoru pod oknom, obrúb záhonov a rôznych exteriérových realizácií. Okrem toho, že dizajnovo aj funkčne doplnia vnútorné a najmä vonkajšie priestory, sú odolné voči náročným podmienkam, ako sú zvetrávanie alebo striedanie teplôt. Vyberte si zo širokej ponuky materiálov, rôznej veľkosti, hrúbky alebo farby prírodného kameňa a získajte kamenné parapety, ktoré dokonale zapasujú k okoliu.

Výhody kamenných parapetov z prírodného kameňa

1.

Originálny vzhľad

Kamenné parapety z prírodného kameňa majú jedinečnú kresbu. Môžete si vybrať z lesklého alebo matného prevedenia.

2.

Dlhoveké riešenie

Prírodný kameň je voľbou na dlhé roky. Aj po dekádach rokov sa tak môžete kochať jeho originálnym stálofarebným vzhľadom.

3.

Odolnosť

Kamenné parapety  nepoškodia exteriérové vplyvy, chlad alebo slnečné lúče. Prírodný kameň je rezistentný aj voči poškriabaniu a oderu.

4.

Jednoduchá údržba

Kamenné parapety z prírodného kameňa sa ľahko čistia. Impregnáciou dokážu navyše odolať ešte väčšiemu množstvu nečistôt.

5.

Dostupnosť

Prírodný kameň nezávisí od dodania a spracovania syntetických materiálov. Preto je dostupným riešením aj vďaka našim dodávateľom.

6.

Hodnota

Kamenné parapety z prírodného kameňa zvyšujú atraktivitu nehnuteľnosti, napríklad pri ďalšom predaji či inej transakcii.

Materiál na kamenné parapety

Vaše nové parapety na terasu môžu mať rôznu podobu. V ponuke máme široké portfólio prírodného kameňa, z ktorého vám radi zrealizujeme komplexné riešenie. Zaujíma vás viac? Prezrite si materiál na kamenné parapety, ktoré doplnia váš interiér alebo exteriér jedinečnosťou a odolnosťou po dlhé roky.

S kamennými parapetami vám pomôžeme od A po Z

Neviete, aký materiál vybrať alebo vám chýba projekt realizácie? Nechajte to na nás. Nie sme totiž len predajcom kamenných parapetov. Na základe dlhoročných skúseností vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a dokonca zrealizujeme aj do finálnej podoby priamo na mieste.

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.