Vdýchnite prírodnému kameňu nový život renováciou

Aj obklady, dlažby, terasy, schody, parapety alebo iné realizácie z prírodného kameňa si po určitom čase vyžiadajú potrebnú starostlivosť. Hoci ide o dlhoveké a odolné prírodné materiály, najmä v porovnaní s ostatnými, zub času si nevyberá. To však nie je nutne dôvod na ich výmenu. Zverte renováciu prírodného kameňa do našich rúk a vdýchnite kameňu zašlú slávu a lesk.

Prečo sa rozhodnúť pre renováciu prírodného kameňa?

1.

Opätovný vzhľad

Renováciou kameňa obnovíte lesk a krásu realizácie, ktorú ste si pred rokmi zamilovali alebo nadobudli. Odhaľte jej zašlú slávu.

2.

Dlhovekosť

Ak sa vám dlažba, obklad či iné riešenie z prírodného kameňa stále páči, renováciou opätovne predĺžite jeho životnosť na ďalšie roky.

3.

Zlepšenie odolnosti

Renováciou prírodného kameňa po rokoch prispejete k jeho zvýšenej odolnosti voči mechanickým alebo exteriérovým vplyvom.

4.

Nižšie náklady

Renovácia kameňa si obvykle vyžaduje nižšie náklady, než nová realizácia. S výsledkom však bývajú klienti rovnako spokojní. 

5.

Profesionálny prístup

Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme odporučiť riešenie, ktoré bude v prípade renovácie kameňa najvýhodnejšie. 

6.

Hodnota

Renováciou prírodného kameňa prispievate k atraktivite a hodnote nehnuteľnosti, napríklad pri ďalšom predaji.

Aký kameň možno renovovať?

V DESIGN Sagestone sme špecialisti na prírodný kameň. Vďaka tomu, že našimi rukami prešlo nespočetné množstvo materiálu, ktorý sme navyše spracovali do rôznych riešení, dokážeme renovovať prírodný kameň so znalosťami a citom. Výsledkom je nielen vynovený atraktívny vzhľad, ale taktiež funkčnosť a odolnosť prírodného kameňa. Zaujíma vás, akým druhom materiálu môžeme vdýchnuť nový život?

Pomôžeme od výberu materiálu
až po renováciu kameňa

Neviete, či je pre vás renovácia kameňa vhodným riešením? Nechajte to na nás. Nie sme totiž len realizátorom renovácií prírodného kameňa. Na základe dlhoročných skúseností pomáhame našim zákazníkom nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a napokon zrealizujeme do finálnej podoby. Zaujíma vás, čo všetko okrem renovácie kameňa robíme?

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.