Vyberte si exteriérovú dlažbu, ktorá pohladí oko
a odolá náročným podmienkam

Exteriérová dlažba z prírodného kameňa spĺňa tie najvyššie nároky na vonkajšiu dlažbu. Na pohľad efektné riešenie doplní celkový dojem z vonkajšieho priestoru a odolá poveternostným podmienkam a zvetrávaniu.  Vyberte si zo širokej ponuky materiálov, rôznej veľkosti, hrúbky, farby alebo tvaru.

Výhody exteriérovej dlažby z prírodného kameňa

1.

Estetika

Exteriérová dlažba z prírodného kameňa má unikátnu štruktúru a charakter. Skvele tak doplní osobitosť vášho exteriéru.

2.

Trvácnosť

Prírodný kameň sa vyznačuje dlhovekosťou. Aj po desiatkach rokov sa tak môžete spoľahnúť na jeho odolnosť a jedinečný vzhľad.

3.

Odolnosť

Túto exteriérovú dlažbu nezdolajú poveternostné vplyvy, chlad ani slnečné lúče. Prírodný kameň odolá aj poškriabaniu a opotrebovaniu.

4.

Jednoduchá údržba

Povrch prírodných kameňov sa ľahko ošetruje a udržiava. Materiál po impregnácii absorbuje minimum nečistôt a nemení svoj vzhľad.

5.

Dostupnosť

Prírodný kameň nepodlieha procesom náročnej výroby, závislej od dodania a spracovania syntetických materiálov.

6.

Hodnota

Exteriérová dlažba z prírodného kameňa zvyšuje atraktivitu a hodnotu nehnuteľnosti, napríklad v prípade jej predaja.

Materiál na exteriérovú dlažbu

Vaša nová vonkajšia dlažba môže mať rôznu podobu. V ponuke máme široké portfólio prírodného kameňa, z ktorého vám radi zrealizujeme komplexné riešenie. Zaujíma vás viac? Prezrite si materiál na exteriérovú dlažbu, ktorý vnesie do každej realizácie pečať jedinečnosti a odolnosti zároveň.

S exteriérovou dlažbou vám pomôžeme od A po Z

Neviete, aký materiál vybrať alebo vám chýba projekt realizácie? Nechajte to na nás. Nie sme totiž len predajcom exteriérovej dlažby. Na základe dlhoročných skúseností vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a dokonca zrealizujeme aj do finálnej podoby priamo na mieste.

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.