Doprajte si nápaditú obývačku
s travertínovým obkladom

Kamenný obklad do obývačky z prírodného kameňa spája všetky nároky a predstavy, ktoré na vnútorné obklady máte. Keďže ide o skutočne nadčasové riešenie, dotvorí charakter obývačky v akomkoľvek štýle. Vyberte si zo širokej ponuky materiálov, rôznej veľkosti, hrúbky, farby alebo tvaru, kde zaručene nájdete prírodný kameň podľa svojich predstáv.

 

Výhody kamenného obkladu do kuchyne

1.

Jedinečný dizajn

Kamenný obklad do obývačky z prírodného kameňa vytvára atmosféru v miestnosti a dodáva jej osobitný nádych elegancie a luxusu.

2.

Dlhoveké riešenie

Prírodný kameň prináša riešenie na dekády rokov. Jeho originálnym vzhľadom sa môžete kochať dlhšie, než v prípade iných obkladov.

3.

Odolnosť

Kamenný obklad do obývačky z prírodného kameňa je rezistentný voči oderu aj poškriabaniu, dokonca aj na namáhavejších miestach.

4.

Bezúdržbovosť

Starostlivosť o kamenný obklad si nevyžaduje špeciálne prostriedky. Finalizáciu povrchu vytvoríme podľa vašich požiadaviek.

5.

Univerzálnosť

Kamenný obklad do obývačky si môžete zvoliť z rôznych druhov prírodného kameňa, z ktorých každý ponúka originálnu kresbu a štruktúru.

6.

Hodnota

Obývačkový obklad z prírodného kameňa prispieva k atraktivite nehnuteľnosti, napríklad pri ďalšom predaji alebo prenájme.

Materiál na kamenný obklad do obývačky

Váš nový obývačkový obklad môže nadobudnúť akúkoľvek podobu. Všetko máte vo vlastných rukách. V ponuke máme široké portfólio prírodného kameňa, z ktorého vám radi zrealizujeme komplexné riešenie. Zaujíma vás viac? Prezrite si materiál na kamenný obklad z prírodného kameňa, ktorý vnesie do vašej novej alebo zrenovovanej obývačky prvky luxusu a nadčasovosti.

S kamenným obkladom do obývačky
vám pomôžeme od A po Z

Neviete, aký materiál vybrať alebo vám chýba projekt realizácie? Nechajte to na nás. Nie sme totiž výhradne predajcom kamenných obkladov. Na základe dlhoročných skúseností vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší materiál a dizajn, kameň dodáme, spracujeme podľa požiadaviek a dokonca zrealizujeme aj do finálnej podoby priamo na mieste.

Máte otázku? My poznáme odpoveď

Neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám svoj dotaz pomocou jednoduchého formulára a my vám najneskôr do 2 pracovných dní odpovieme späť. Využite bezplatné poradenstvo od odborníkov a objavte čaro prírodného kameňa vo svojej realizácii.